Přeskočit k navigaci - Přeskočit ke kategoriím - Přeskočit k obsahu - Přeskočit dolu
Přihlášení
Hledat

EN

Vše, co je nezbytné pro krásu ...
info@solinberg.czKošík:   0,00

manikurni sada Solinberg

 

Manikúrní sada je  nepostradatelnou věci  doma i v kanceláři, na procházce a na dlouhých cestách. V mnoha případech, si nebudete muset půjčit pilník na nehty nebo Clippers, pokud se chcete postarat o hygiene  a krásu vašich nehtů s manikúrní  sadou.

Pěstěné ruce - karta libovolného obrázku. Před lety byla péče o ruce vnímána jako výhradně ženské povolání. Dnes v kosmetických salonech je velký zájem opanskou manikúru. Muži začali zaměřovat nejen na obleky, kravaty nebo manžetové knoflíčky, ale taky na ruce. Business nebo přátelské handshake, cesta, podepisování dokumentů ... Vaše ruce jsou vždy v dohledu. Pro bohaté a úspěšné lidi – pánské manikúry od  společnosti Solinberg.

Univerzální sada Solinberg - jednoduché a levné - nepostradatelný v kanceláři nebo venku. Malé rozměry, manikúry tato položka se snadno vejde do kabelky, a obsahují nejnutnější nářadí.

Naše soupravy pro péči o ruce, jsou vyrobeny z vysoce legované oceli, baleno v kůži a obsahují velký výběr vysoce kvalitních nástrojů manikúry. Takový soubor manikúry bude vždy vítaným dárkem pro každou přiležitost.

Kompaktní a elegantní nástroje pro cestovatele z Solinberg vytvořena pro ty, kteří rádi cestují v pohodlí. Oni se nebojí každé cesty, bude pro celou Evropu žárlit a obdivuji tě.

Vyberte si téma z široké škály výrobků, který byl předložen v našem on-line obchodě Solinberg nebo přímo objednat manikúry a příslušenství  ve velkoobchodu.